Seyahat

Babadağ Teleferik Fiyatları 2024 | Gidiş Dönüş Bilet Fiyatı

Yamaç paraşütünün Türkiye’deki merkezine çıkmak için kullanılan Babadağ teleferik fiyatları 2024 listesi belli oldu. Gidiş dönüş fiyatları 225 TL’den başlıyor. Yaz tatiline yerli ve yabancı on binlerce turistin akın ettiği Babadağ zirvesine telesiyejle çıkarak hem manzaralı bir yemek yiyebilir, hem konser etkinliklere katılabilir hem de yamaç paraşütüyle 1976 metreden atlanabilir. Peki ama 2024 yılında Babadağ teleferik ücretleri kaç TL oldu? Kaç yaş bedava? İndirimli bilet var mı? işte detaylar…

Babadağ 3 farklı pistten oluşuyor. 1700 – 1800 ve 1900 rakımlı tepelere çıkmak için özel teleferik işletmesi bulunuyor. Telesiyej olarak da bilinen bu araçlar ile çok kısa sürede hem de çok ucuza çıkıp inmek mümkün. Tatilciler şimdiden Babadağ teleferik fiyatları 2024 tablosunu merak ediyor. Tam bilet 330 TL ve diğer tüm detaylar için bir liste hazırladık.

2024’te Babadağ teleferik fiyatlarının gidiş dönüş güncel tablosu:

  • 2024 Babadağ teleferik gidiş dönüş tam bilet fiyatı – 330TL
  • 2024 Babadağ teleferik öğrenci fiyatı – 225 TL
  • 2024 yılında 8 yaş altı Babadağ teleferik fiyatı – Ücretsiz
  • 2024 Babadağ teleferiğe engelli biniş fiyatı – 225 TL
  • Şehir ve gazi yakınları için Babadağ teleferik gidiş dönüş fiyatı – Ücretsiz

*sezon içinde teleferik ücretlerinde değişiklikler yaşanabilir.

Babadağ Teleferik Fiyatları 2024 Listesi

Fethiye Ölüdeniz manzarasını en zirveden görme imkanını Babadağ sunuyor. Buraya arabayla ulaşım mümkün ancak yaklaşık 45 dakika sürüyor. Fakat teleferik ile 10 – 15 dakika içerisinde konforlu bir şekilde 3 farklı zirveye de ulaşım sağlanmaktadır. Fethiye ya da Ölüdeniz bölgesinde tatil planlıyorsanız muhakkak Babadağ Teleferik fiyatları 2024 listesine ihtiyacınız olacak. Çünkü yamaç paraşütü, manzaralı yemek ve konser gibi imkanlar burada mevcut.

babadag-teleferik-fiyatlari-2024
Babadağ Teleferik Fiyatları 2024

Babadağ teleferik Ocak ve Mayıs ayları arasında kaplıyken geri kalan günlerde güzel hava şartları olması halinde hizmet vermektedir. Saat 08:00 ile 21:30 arasında gidiş dönüş teleferiğe binmek mümkün. Öğrenci kinliği ibraz edilirse 120 TL gidiş dönüş, yetişkinler ise 170 TL gidiş dönüş telesiyeje binmeye hak kazanıyor. Engelsiz bireyler de 120 TL gibi ucuz bir bilet fiyatıyla tepeye çıkabilir. Şehir ve gazi yakınlarından ücret talep edilmemektedir.

Fethiye’deki Babadağ Teleferik Gidiş Dönüş Ücreti 2024

Fethiye teleferik fiyatları 2024 yılında bütçeleri yormayan bir seviyede belirlendi. Teleferik işletme firması tam biletler için 170 TL gibi uygun bir rakam belirler. Bu bileti satın aldığınız da gidiş ve dönüş hizmetine sahip olunuyor. Sabah erken saatlerde çıkarak güzel gün doğumunu yakalayabilir, akşamüzeri müthiş gün batımı ile kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

babadag teleferik fiyatlari 2024

Yamaç paraşütü yapmak isteyen kişiler mecburen Babadağ teleferik hizmetini kullanmak zorunda. Biletinizi önceden satın alabilir ya da çıkış esnasında gişelerden temin edebilirsiniz. Fiyatlar sezon içinde değişebilir. Yaz sezonunda yoğunluğa bağlı olarak fiyat farklılıklarıyla karşılaşmak mümkün. Güncel fiyatları takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Babadağ Teleferik Fiyatları 2023 Güncel Tablosu İçin Tıklayın

Teleferik kullanımında yaş sınırlaması yok. Ancak 12 yaş altı bireylerin ebeveynleri ile binme zorunluluğu var. 8 yaşından küçüklerden de bilet ücreti alınmıyor. Yaz sezonunda telesiyejler hep açık olsa da bazen hava şartlarına bağlı olarak geçici süreyle kapalı tutulabiliyor. Teleferikleri açma ve kapama hakkı tamamen işleten firmaya ait. Sezon içerisinde de güncel fiyatları sizler ile paylaşacağımızı belirtelim. Bizi takip edin.

İlginizi çekebilir: En Ucuz Xiaomi Airfryer Fiyatı 2023 | 3.5 lt ve 4.5 lt Model

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.