Genel

Güncel Bira Kiti Fiyatları 2024 | Tuborg, Efes, Miller Kiti

Ülkemizde bira kiti başlangıç seti çok fazla tüketiliyor. Haliyle Tuborg ve Efes bira kiti fiyatları 2024 oranları çok merak ediliyor. Peki ama bu sene bira kitlerinin fiyatları ne olacak? Pahalı mı? işte detaylar…

Evde bira kiti fiyatları 2024 listesi açıklandı. Bu sene kendi biranızı yaparak daha büyük karlar elde edebilirsiniz. Marketteki 1 bira fiyatına evde bira kiti ile 5 bira yapabiliyorsunuz. Eğer maliyet hesaplaması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Online bira kit satışı yapan yerler ile görüştük ve 2024 yılının en güncel ev yapımı bira kiti fiyatlarını sunduk.

Ülkemizde bira kiti başlangıç seti çok fazla tüketiliyor. Haliyle Tuborg ve Efes bira kiti fiyatları 2024 oranları çok merak ediliyor. Peki ama bu sene bira kitlerinin fiyatları ne olacak? Pahalı mı? işte detaylar…

En Güncel Bira Kiti Fiyatları 2024 Listesi

Bira kitleri ile alkol tüketen bireyler hem ucuza ürün üretiyor hem de lezzetli ürünleri deneyimliyor. Ama en çok bira kiti fiyatları 2023 listesi merak ediliyor. Çünkü her sene zam gelen ve farklı fiyatlar ile satışa sunulan ürün grupları bunlar. Meraklısı için bira kiti ne kadar? Sorusuna yanıt verdik.

2024’te bira kiti çeşitlerinin güncel fiyat listesi:

  • 2024 Bira kiti başlangıç seti fiyatı – 219 TL
  • 2024 Tuborg tadında Bira kiti fiyatı – 219 TL
  • 2024 Efes bira kiti fiyatı – 229 TL
  • 2024 yaz aşkı bira kiti – 169 TL
  • 2024 sıvı malt bira kiti fiyatları – 209 TL
  • 2024 sarı şişe bira arıtma kiti – 189 TL
  • 2024 bira aktarma hortumu fiyatı – 64,90 TL
  • 2024 cam boş bira şişesi fiyatı – 329 TL *10 adet

2024 Yılında Tuborg’a En Yakın Lezzette Bira Kiti Fiyatları

Türkiye’de market reyonlarında en fazla tüketilen bira çeşidi Tuborg markasıdır. Özellikle de Malt bira serisi çok seviliyor. Evde bira kiti kullanarak Tuborg’a en yakın lezzeti tutturmak isteyenler Tuborg bira kiti satın almalı. Peki ama Tuborg bira kiti fiyatları 2024 senesinde kaç TL oldu? 219 TL’den başlıyor. Marka marka değişiyor kit fiyatları. Ama genel ortalama 229 TL ile 300 TL arasındadır. 1 kit içerisinde yaklaşık 40 tane bira çıkmaktadır.

Efes Bira Kiti Fiyatları 2024

Efes bira ülkenin en köklü bira markası. Evde kit ile bira yapımında da tüketiciler Efes aromasının tadına yakın bir sonuç almak istiyor. Efes bira kiti fiyatları 2024 belli oldu ve bu sene de 2023’de olduğu gibi ucuz rakamlardan satılıyor. 1 adet kit aromasını 200 TL’den başlayan fiyatlar ile online satıcılardan bulabilirsiniz. Dönemsel indirim ve zam uygulamaları olabilir. Kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz.

Bira Kiti Başlangıç Seti Fiyatları 2024

Evde bira yapımına başlamak isteyen bireylerin en başta online olarak bira kiti başlangıç seti siparişi vermesi gerekiyor. Set içerisinde ihtiyaç duyulan tüm parçalar geliyor. Bira kiti başlangıç seti 2024 yılında ne kadar olduğu ise şimdiden merak konusu. Biram yapım setlerinin 2024 fiyatı 599 TL’den başlıyor. Kimi kaliteli ve tam donanım kitlerin fiyatı ise 699 TL’dir. Ucuz bir set olduğunu söyleyelim. Çünkü bir defa bu para veriliyor. Sonrasında uzun yıllar set parçaları kullanılmaktadır.

Sık sorulan sorular:

Bira kiti başlangıç seti 2024 yılında pahalı mı?

Hayır. Başlangıç setleri 699 TL’den başlayan fiyatlarıyla gayet ucuz karşılanıyor.

Efes bira kiti aroması güzel mi?

Tüketicilerin yorumların göre Efes aromalı bira kitlerinin tadı gayet güzel ve hoş aromaya sahip.

Bira kiti fiyatları 2024 listesinde en ucuz marka hangisi?

İnternette onlarca farklı marka ucuz fiyata bira kiti satıyor. Butik Bira platformu bu konuda iyi bir alternatif.

2024 Yılında Yüksek Alkollü Bira Kiti Fiyatlarına Zam Geldi!

Her sene başında birçok ürün zamlanır. Buna yüksek alkollü bira kiti de dahildir. Geçen yıla oranla %18’lik bir artış gözlemleniyor. Şüphesiz satış noktasına göre rakam farklı olabiliyor. A sitesinde 100 TL olan bir kit B sitesinde 80 TL’ye kadar düştüğü gözlemlenmektedir. iyi bir araştırma, ucuz ama yüksek alkollü bir bira kitine size ulaştıracaktır. Aradığınız ucuz ürünleri sitemizi takipte kalarak öğrenebilirsiniz. Sürekli güncelleme yaparak net rakamlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Şimdiden sizlere keyifli bir gün ve alışveriş dileriz.

 

Aradığınız tüm ürünleri 2024 fiyatları için fiyatagel.com sitemizi inceleyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.