Hakkımızda

“Alışverişte güncel ve doğru fiyatın adresi!”

FiyataGel.com sitesi 2022 yılında kurulmuş inovatif bir fiyat bilgilendirme platformudur. Türkiye pazarında satılan tüm ürünlerin fiyatına dair güvenilir, bilgilendirici, güncel ve açıklayıcı temel ilkeleriyle kurulan sitemiz, günümüzde her gün binleri aşan kullanıcının fiyat öğrenme ihtiyacını karşılıyor.

Güçlü site altyapısı, kullanıcı dostu arayüzü ve sürekli denetlenen site performansı sayesinde kullanıcılar pratik bir site kullanım süreci yaşıyor. İçerik üretim sürecinde çok sayıda firmadan karşılaştırma yapılmaktadır. Başta BİM, A101, ŞOK ve Migros marketleri olmak üzere çok sayıda firmanın online sitesi incelenir, telefon ile irtibat kurulur ve fiyatlar bu şekilde belirlenir. 10 kişilik FiyataGel.com ekibi, sizlere yılın 365 günü güncel içerik sunar. Platformu sürdürülebilir kılan ekibin görev dağılımı şu şekildedir:

  • Saha ekibi,
  • Fotoğraf & Video prodüksiyon ekibi,
  • İçerik editörleri,
  • Reklam ve pazarlama ekibi,
  • Sosyal medya ekibi,
  • Web sitesi ekibi.

FiyataGel.com platformu olarak temel misyonumuz kullanıcıya doğru ve güncel bilgiyi sunmak, ürün karşılaştırması yapmak, tüketilen ürünlerin kalorileri hakkında bilgi vererek sağlıklı beslenmeyi teşviklemek, site altyapısını güncel tutarak her dönem yenilikçi bir yaklaşımı sergilemektir. Aynı zamanda tüketicileri ürünler hakkında bilinçli hale getirmek, bunu yaparken de piyasa ve insani değerli göz önünde bulundurmak vizyonumuzun bir parçasıdır. Her türlü fiyat öğrenme ihtiyaçlarınız için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. FiyataGel.com güncel içerikleriyle sizlerin yanında.

 

fiyatagel logo 280 168

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.