Yeme İçme

BİM Dost Süt Fiyatı | 1 lt Tam ve Yarım Yağlı Dost Süt | 2024

Uygun fiyat ve hesaplı alışverişin merkezi olan BİM markası, kendi üretimi olan Dost marka sütleri ucuza satmaya devam ediyor. 2024 yılında Dost süt fiyatı ne kadar? Pahalı mı? Zam mı geldi? Litresi kaç TL? gibi araştırma yapanlar için güncel listeyi açıklıyoruz.

BİM Dost süt fiyatı 2024 listesi açıklandı. 1 litre tam yağlı, 1 litre yarım yağlı ve 200 ml Dost sütlerin fiyatı bu sene uygun rakamdan satılıyor. Litresi 20,90-40 TL’den başlıyor. Ürünün miktarı, içeriği ve satın alınacak zaman göre farklılıklar da olabilmektedir. Çocukların gelişiminde büyük etki sahibi olan süt günümüzün en fazla tüketilen gıdaları arasında yer alıyor. Fiyat araştırması yapanlar için BİM Dost marka süt ürünlerinin 2024 güncel fiyatlarını listeledik.

Uygun fiyat ve hesaplı alışverişin merkezi olan BİM markası, kendi üretimi olan Dost marka sütleri ucuza satmaya devam ediyor. 2024 yılında Dost süt fiyatı ne kadar? Pahalı mı? Zam mı geldi? Litresi kaç TL? gibi araştırma yapanlar için güncel listeyi açıklıyoruz.

2024’te BİM Dost süt 1 litre ve 200 ml fiyat tablosu:

  • 2024 BİM Dost süt 1 litre tam yağlı fiyatı – 24,00-30 TL
  • 2024 BİM Dost 200 ml süt fiyatı – 7,90-20 TL
  • 2024 BİM 200 ml meyveli 200 ml süt fiyatları – 8,50-20 TL
  • 2024 BİM Dost yarım yağlı 1 lt süt fiyatı – 24,75-30 TL
  • 2024 BİM Dost günlük 1 litre süt fiyatları – 28-40 TL

*her ay BİM süt fiyatları güncellenmektedir.

Güncel BİM Dost Süt Fiyatı 2024 Listesi

Süt ürünleri, 7’den 70’e gündelik hayatın en vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Sağlıklı bir yaşam ve verimli bir çocuk gelişimi için günde en az 300 ml süt içilmesini öneriyor uzmanlar. Çok sayıda süt üreticisi var. Ama çoğu kişi ucuz ve hesaplı süt satın almak istiyor. BİM Dost süt fiyatı 2024 oranları da uyguna süt arayanlar için cezbedici bir listeye sahip. Litresi 14,75 TL’den başlayan fiyatlar türüne göre 35,50 TL’ye kadar yükseliyor. Günlük Dost sütler de 18 TL’lik rakamıyla pahalı değildir.

2024’te BİM Dost Süt Yarım Yağlı Fiyatı

Sindirim sistemi hassas olan bireyler ve çocuklar için yarım yağlı süt tüketmek daha kolay oluyor. BİM Dost süt yarım yağlı litrelik ürünler de çok tercih ediliyor. Üstelik 14,75-30 TL gibi uygun ve hesaplı rakamlar ile satın almak mümkün. Satış ayına göre listeler güncellenecektir.

2024 Yılı BİM Dost Süt 1 Litre Fiyatları

Tam yağlı süt tüketimi günümüzde en sağlıklı süt alımı olarak görülmektedir. BİM Dost süt tam yağlı ürün içinde %3,0 değerinde yağ bulunmaktadır. Tatlı ve yoğurt yapımında da tercih ediliyor ve lezzeti, kıvamı gayet istenilen seviyede oluyor. BİM Dost süt fiyatı 2024 listesinde 15,50-30 TL’den başlamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir.

BİM Dost Süt 200 ml Fiyatı 2024

Çocukların günlük süt ihtiyacını karşılamak için beslenme çantalarına genelde 200 ml sade ya da meyveli sütler konulmaktadır. BİM Dost sade 200 ml süt 10-20 TL. Çilekli, kakaolu ve muzlu Dost 200 ml sütler de 9,50-15 TL’den başlamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Seçenekler arasından çocuğunuzun damak zevkine uygun bir seçim yapabiliyorsunuz.

BİM Dost Süt Çilekli – Muzlu – Kakaolu 200 ml Fiyatı 2024

Meyveli sütleri çocuk bireyler çok seviyor. Ayrıca aileler sütü minik bireylere sevdirmek adına Dost markasının çilekli ve muzlu 200 ml sütlerini kullanmaktadır. Sabahları kahvaltıda ya da beslenme çantalarında bu ürünler tercih edilmektedir. 2024 yılı fiyatları da 9,50-20 TL’dir ve diğer markalara göre gayet hesaplıdır. BİM Dost Süt Fiyatı 2024 listesine göre seçim yapabilirsiniz. Afiyet olsun.

BİM Dost Süt Nedir?

BİM Dost Süt, BİM marketlerinde satılan, uygun fiyatlı ve genellikle yerel süt üreticilerinden temin edilen bir süt markasıdır. BİM, Türkiye’de birçok şehirde bulunan ve genellikle uygun fiyatlı gıda ve temel ihtiyaç ürünlerini satan bir perakende market zinciridir. BİM, kendi markası altında çeşitli gıda ürünlerini ve temel ihtiyaçları tüketicilere sunmaktadır.

BİM Dost Süt, tüketicilere uygun fiyatlarla kaliteli ve besleyici süt sağlama amacıyla üretilmiştir. Ürün genellikle taze süt olarak satılır ve farklı ambalaj boyutlarında bulunabilir. BİM, Dost Süt markası altında sütü uygun fiyatlarla sunarak, tüketicilere bütçelerine uygun bir seçenek sunmayı amaçlar.

BİM Dost Süt, yerel süt üreticileri ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde temin edilir ve taze süt olarak raflarda yer alır. Bu, taze süt tüketimini teşvik ederken, yerel süt üreticilerine de destek sağlar.

BİM’in Dost Süt markası altında sunduğu ürünler genellikle diğer markalara kıyasla daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bu, tüketicilere ekonomik ve kaliteli bir süt seçeneği sunmanın yanı sıra, aile bütçelerine de katkıda bulunur.

Özetle, BİM Dost Süt, BİM marketlerinde uygun fiyatlarla satılan, yerel süt üreticilerinden temin edilen ve taze süt olarak sunulan bir süt markasıdır.

İlginizi çekebilir: Babadağ Teleferik Fiyatları 2023 | Gidiş Dönüş Bilet Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.