Yeme İçme

Dost Yoğurt Fiyatı | 1.5 Kg, 3 Kg, 5 Kg, Tava Yoğurdu | 2024

BİM şirketi yoğurt konusunda kendi tesislerinde ürettiği Dost markasını satmaktadır. Kalori ya da içerik bakımından farklı seçenekler sunan Dost yoğurt, özellikle ucuz fiyatlı olması sebebiyle insanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Lezzet bakımından da çoğu kullanıcıdan tam not aldığını belirtelim. BİM Dost yoğurt fiyatı 2024 oranlarını araştıranlar için aşağıya rehber niteliğinde bir tablo yazıyoruz.

BİM reyonlarındaki Dost yoğurt fiyatı 2024 listesi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yapılan aktüel bilgilendirmeye göre 3 kg, 5 kg ve 1.5 kg yoğurtların fiyatı 19,90-50 TL’den başlıyor. Gramaj, içerik ve satış dönemine göre de farklı fiyat tarifeleri uygulanıyor. Genel olarak bu sene ucuz fiyattan BİM yoğurdu yemek mümkün olacak gibi görünüyor. Peki ama BİM marketlerde satılan Dost yoğurtların 2024 günce fiyatları ne kadar? Tava ve süzme yoğurt kaç TL? A101 yoğurtlarına göre ucuz mu? İşte detaylar…

BİM şirketi yoğurt konusunda kendi tesislerinde ürettiği Dost markasını satmaktadır. Kalori ya da içerik bakımından farklı seçenekler sunan Dost yoğurt, özellikle ucuz fiyatlı olması sebebiyle insanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Lezzet bakımından da çoğu kullanıcıdan tam not aldığını belirtelim. BİM Dost yoğurt fiyatı 2024 oranlarını araştıranlar için aşağıya rehber niteliğinde bir tablo yazıyoruz.

2024’te BİM Dost yoğurt ürünleri fiyat listesi:

  • 2024 BİM tam yağlı Dost yoğurt 3000 gr (3 kilo) fiyatı – 39,90-60 TL
  • 2024 BİM tam yağlı 1500 gr Dost yoğurt fiyatı – 19,90-60 TL
  • 2024 Tam yağlı Dost yoğurt 500 gr fiyatı – 14,90-40 TL
  • 2024 yılında BİM Dost tava yoğurdunun güncel fiyatı – 34,50-60 TL
  • 2024 BİM süzme Dost yoğurdu 900 gr fiyatı – 29,90-60 TL
  • 5 kilo (5000 gr) Dost yoğurt 2024 fiyatı – 48,90-60 TL

*rakamlar sene içinde değişebilir.

En Ucuz BİM Dost Yoğurt Fiyatı 2024 Listesi

Marketler arası yapılan araştırmalara göre en ucuz yoğurt BİM’de satılıyor. Dost markasının ürünleri hemen her kesim tarafından fazla miktarlarda tüketiliyor. Özellikle 3 kg, 5 kg ve tava yoğurt çeşitlerinin lezzeti ve ucuz fiyatı bakımından cezbedici olduğunu söylemek mümkün. 3000 gram Dost yoğurdu 2024 yılında 39,90 TL aralığında satın almak mümkünken 5000 gram ürünü 48,90 TL seviyelerinden sahip olunabilir. Sene içerisinde enflasyona göre aşağı ya da yukarı yönlü fiyat oynamalarının da olması muhtemeldir.

BİM Dost Yoğurt 3 kg Ürün Fiyatı 2024

BİM Dost yoğurt fiyatı 2024döneminde hesaplı oranlar ile karşımızda. Özellikle 3 kilogramlık tam yağlı yoğurdu, lezzet bakımından tüketicileri tatmin ederken fiyat performansıyla da bütçelere katkı sağlıyor. Tam bir fiyat lezzet ürünü denilebilir bu yoğurtlar için. Kalori hesabı yapanlara da hitap ediyor. Dost yoğurtların 100 gramında 70 kalori bulunmaktadır. Ayrıca 4.6 gram karbonhidrat ve 4 gram da protein değerine sahiptir.

2024 Yılı BİM Dost Yoğurt 5 kg Fiyatları

Kalabalık ve geniş ailelerin sofraların çok sık yoğurt tüketimi yapılmaktadır. Bunun için BİM marketlerinde aile boyu yani 5000 gram Dost yoğur satılıyor. Ürün tam yağlı özelliğe sahip ve fiyatı çok hesaplı. 5 kiloluk Dost yoğurt fiyatı 2024 verilerine göre bu ürünü 48,90 TL’den başlayan satış fiyatlarıyla reyonlarda bulabilirsiniz. Özellikle hızlı ve yüksek miktarda yoğurt tüketen ailelere sıkça tavsiye edilen bir ürün grubudur.

2024’te BİM Dost Tava Yoğurt Fiyatı

Son olarak 2024 yılının Dost tava yoğurt fiyatlarını açıklayacağız. BİM marketlerin demirbaş ve çok satan ürünleri arasında gösterilen tava yoğurtlar 2024’te sadece 34,90 TL’den reyonlarda yerini almaktadır. Hesaplı ve lezzet seviyesi hayli yüksek seviyede. Özellikle de yoğurtta kaymak sevenler için tavsiye edilesi bir ürün olduğunu belirtelim.

A101 yoğurt ve BİM Dost yoğurt fiyat karşılaştırması yapıldığında BİM ürünlerinin biraz daha ucuz olduğunu belirtelim.

BİM Dost Yoğurt Nedir?

BİM Dost Yoğurt, BİM marketlerinde satılan ve genellikle uygun fiyatlı ve kaliteli yoğurt ürünlerini içeren bir yoğurt markasıdır. BİM, Türkiye’de birçok şehirde bulunan ve genellikle uygun fiyatlı gıda ve temel ihtiyaç ürünlerini satan bir perakende market zinciridir. BİM, kendi markası altında çeşitli gıda ürünlerini ve temel ihtiyaçları tüketicilere sunmaktadır.

BİM Dost Yoğurt, tüketicilere uygun fiyatlarla kaliteli ve lezzetli yoğurt sağlama amacıyla üretilmiştir. Bu yoğurtlar genellikle farklı ambalaj boyutlarında ve çeşitlerde bulunabilir. BİM, Dost Yoğurt markası altında yoğurtları uygun fiyatlarla sunarak, tüketicilere bütçelerine uygun bir seçenek sunmayı amaçlar.

BİM Dost Yoğurt genellikle farklı lezzet seçeneklerine sahiptir, bu da tüketicilere çeşitli tercihler sunar. Bunlar arasında doğal yoğurt, meyveli yoğurt, süzme yoğurt ve probiyotik yoğurt gibi çeşitler bulunabilir. BİM, bu yoğurtları genellikle yerel süt üreticileri ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde temin eder.

BİM Dost Yoğurt markası altında sunulan ürünler genellikle diğer markalara kıyasla daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bu, tüketicilere ekonomik ve kaliteli bir yoğurt seçeneği sunmanın yanı sıra, aile bütçelerine de katkıda bulunur.

Özetle, BİM Dost Yoğurt, BİM marketlerinde uygun fiyatlarla satılan, çeşitli lezzet seçeneklerine sahip ve kaliteli yoğurt ürünlerini içeren bir yoğurt markasıdır.

İlginizi çekebilir: En Ucuz Mi TV Stick Fiyat 2023 | Xiaomi, A101, BİM, Migros

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.